13 sierpnia 2016 Rok Bożego Miłosierdzia -Kraków -Monachium-Hamburg -prawda o żydowskiej wojnie z Niemcami i Polakami

13  sierpnia 1704 

Judea wypowiada wojnę Niemcom – Żydzi ze wszystkich krajów, łączcie się – bojkotujcie niemieckie produkty – masowe demonstracje.” 

Żydowska deklaracja wojny z  Niemcami pod przywódctwem żyda Adolfa Hitlera : Bojkot gospodarczy w 1933 roku

7 kwietnia 1925 Hitler  zrzekł się austriackiego obywatelstwa

25 lutego 1932 roku  nadano  Adolfowi Hitlerowi niemieckiego obywatelstwa.

Adolf Hitler urodził się 20 kwietnia  1889 w Austrii, w Braunau am Inn i posiadał obywatelstwo austriackie. Zrzekł się tego obywatelstwa w roku 1925 i przez kilka lat był bezpaństwowcem. Działając w nazistowskiej partii Niemiec NSDP  nie był nawet Niemcem. Żeby móc starać się o urzędy państwowe i kandydować w wyborach prezydenckich Hitler potrzebował obywatelstwa Niemiec. Aby ułatwić mu drogę do osiągnięcia tego celu jego partyjni przyjaciele mianowali go na kogoś w rodzaju doradcy w urzędzie do spraw rolnictwa w Brunszwiku – Regirungsrat im Landeskultur- und Vermessungsamt. Hitler od razu wziął urlop – nigdy nie piastował tego urzędu, ale ta funkcja otworzyła mu drogę do otrzymania obywatelstwa niemieckiego. Nastąpiło to 25 lutego 1932 roku, a sam Hitler miał powiedzieć na tę okoliczność – „Nie musicie mi gratulować, Niemcy powinny mi gratulować”

Podobno Hitler nie zginął  30 kwietnia 1945 r  w Berlinie. Zmarł 13 lutego 1962 roku w Argentynie  twierdzą brytyjscy badacze Simon Dunstan i Gerrard Williams w książce „Szary Wilk. Ucieczka Adolfa Hitlera”. 

czytaj 

AH.pngGrey Wolfoglądaj

Na długo przed ograniczeniem praw niemieckich Żydów przez rząd Hitlera, przywódcy społeczności żydowskiej na całym świecie formalnie zadeklarowali wojnę z „Nowymi Niemcami”

Wojna międzynarodowego przywództwa żydowskiego w Niemczech ustawiła scenę dla sojuszu między Hitlerem i przywódcami ruchu syjonistycznego,- wynikiem tego był  sojusz między nazistami i założycielami współczesnego państwa Izrael  doprowadzajęc  układami z  21 maja 1949 r do zniewolenia  i uzależnienia Niemiec od Aliantów do 2099 r 

Londyński Daily Express 24.marca .1933(wyżej) opisał jak przywódcy żydowscy, w połączeniu z potężnymi międzynarodowymi interesami finansowymi, rozpoczęli bojkot Niemiec z wyraźnym celem sparaliżowania ich już zagrożonej gospodarki-to światowi przywódcy żydowscy – a nie Trzecia Rzesza – faktycznie oddali pierwszy strzał w II wojnie światowej. Prominentny nowojorski adwokat Samuel Untermyer (poniżej po lewej) był jednym z czołowych agitatorów w wojnie z Niemcami, opisując żydowską kampanię nie mniej niż "świętą wojną.

Na  początku 1933 roku, Hitler nie był ani niekwestionowanym liderem w Niemczech, ani nie miał pełnej władzy nad siłami zbrojnymi. 

Główne Stowarzyszenie Żydów zakwestionowało propozycję (niektórych przywódców żydowskich spoza Niemiec), że nowy rząd celowo prowokował powstania anty-żydowskie.Verein wydał oświadczenie, że „odpowiedzialne władze rządowe [tj. reżim Hitlera] nie są świadome sytuacji zagrożenia,” mówiąc: „nie wierzymy w to, by nasi niemieccy współobywatele dali się porwać do popełniania ekscesów przeciwko Żydom.”

Pomimo to, przywódcy żydowscy w USA i W. Brytanii sami uznali, że należy rozpocząć wojnę z rządem promowanego przez nich  Adolfa Hitlera.

Nowojorski Daily News – pierwsza strona ogłosiła ogromny anty-niemiecki wiec w Madison Square Garden 27.03.1933 roku. Pomimo wysiłków rządu niemieckiego w zmniejszeniu napięć i eskalacji wyzwisk i gróźb ze strony międzynarodowego przywództwa żydowskiego, wiec odbył się zgodnie z planem. Podobne wiece i marsze protestacyjne tym samym czasie odbyły się także w innych miastach. Intensywność kampanii żydowskiej przeciwko Niemcom była taka, że rząd Hitlera obiecał, że, jeśli w nie zakończą tej kampanii, w Niemczech będzie jednodniowy bojkot żydowskich sklepów.

 Prawda o żydowskiej wojnie z Niemcami jest  pominięta przez  historię tego okresu.

12 marca 1933 roku, Amerykański Kongres Żydów ogłosił masowe protesty w Madison Square Garden na 27 marca 1933 

22 marca 1933 …utworzono oboz KZ  Dachau ( pierwsza wiadomosc o Dachau 15 sierpnia 805 r ) zaprojektowany 3 maja 1915 w Inglostadt ( pierwsza wiadomość o Ingolstadt 6 luty 806 r ) 

23 marca 1933 r 20,000 Żydów protestowało w City Hall w Nowym Jorku na wiecach odbywających się przed liniami żeglugowymi Północno-Niemiecką Lloyd i Hamburg-Amerykańską

, oraz zorganizowano bojkoty na niemieckie towary w sklepach i firmach w Nowym Jorku.

Według Daily Express z 24.03.1933 roku, Żydzi już wcześniej rozpoczęli bojkot Niemiec i wybranemu rządowi. Nagłówek brzmiał „Judea wypowiada wojnę Niemcom – Żydzi ze wszystkich krajów, łączcie się – bojkotujcie niemieckie produkty – masowe demonstracje.” W artykule opisano nadchodzącą „świętą wojnę” i proszono Żydów o bojkot niemieckich towarów i angażowanie się w masowe demonstracje przeciwko niemieckim interesom gospodarczym. Według Express:Izrael na całym świecie jednoczy się w deklaracji wojny gospodarczej i finansowej z Niemcami. Pojawienie się swastyki jako symbolu nowych Niemiec przywróciło do nowego życia stary symbol wojenny Judasza.

Czternaście milionów Żydów rozsianych po całym świecie jest tak zjednoczonych, jakby byli jednym, w wypowiedzeniu wojny niemieckim prześladowcom swoich współwyznawców. Żydowski hurtownik opuści dom, bankier swoją giełdę, kupiec swoją firmę, a żebrak swoją skromną chatę, by przyłączyć się do świętej wojny przeciwko narodowi Hitlera.

Express napisał, że Niemcy stały „obecnie w obliczu międzynarodowego bojkotu handlowego, finansowego, ich przemysłu …. w Londynie, Nowym Jorku, Paryżu i Warszawie, a żydowscy przedsiębiorcy są zgodni, by przejść w krucjatę gospodarczą.”

Artykuł napisał: „na całym świecie trwają przygotowania do zorganizowania demonstracji” i poinformował, że „stary i zjednoczony naród Izraela staje w szyku z nową i nowoczesną bronią do odwiecznej walki ze swoimi prześladowcami.”

I to faktycznie można opisać jako „pierwszy strzał II wojny światowej.”

W podobnym stylu napisał żydowski dziennik Natscha Retach:

Wojna z Niemcami będzie prowadzona przez wszystkie gminy żydowskie, konferencje, kongresy … przez każdego Żyda. Tym samym wojna z Niemcami będzie ideologicznie ożywiała i propagowała nasze interesy, które wymagają, by Niemcy zostały zniszczone całkowicie.

Zagrożenie dla nas, Żydów stwarza cały naród niemiecki, Niemcy jako całość, jak i jednostki indywidualne. One muszą być unieszkodliwiane cały czas …. W tej wojnie, my Żydzi musimy uczestniczyć, i to z całą mocą i siłą jaką dysponujemy.

Należy jednak pamiętać również, że Syjonistyczne Stowarzyszenie Niemiec, 26 marca wysłało telegram odrzucający wiele zarzutów wysuniętych przeciwko Narodowym Socjalistom, takich jak „propaganda,” „kłamliwe” i „sensacyjne.”

W rzeczywistości, frakcja syjonistyczna miała wszelkie powody do zapewnienia trwałości ideologii Narodowego Socjalizmu w Niemczech. Klaus Polkehn, pisząc w Journal of Palestine Studies (The Secret Contacts: Syjonizm and Nazi Germany [Tajne kontakty: syjonizm i nazistowskie Niemcy], 1933/41, JPS t. 3 / 4, wiosna / lato 1976), twierdzi, że umiarkowany stosunek syjonistów był spowodowany ich ogromnym interesem widząc finansowe zwycięstwo Narodowego Socjalizmu, w wymuszeniu emigracji do Palestyny. Ten mało znany czynnik ostatecznie zaczął odgrywać kluczową rolę w relacjach pomiędzy hitlerowskimi Niemcami i Żydami.

W międzyczasie jednak, niemiecki minister spraw zagranicznych Konstantin von Neurath skarżył się na „kampanię oszczerstw” i powiedział:

Jeśli chodzi o Żydów, mogę tylko powiedzieć, że ich propagandziści za granicą robią swoim współwyznawcom w Niemczech niedźwiedzią przysługę, dając niemieckiej opinii publicznej, poprzez swoje zniekształcone i nieprawdziwe informacje o prześladowaniach i torturach Żydów, wrażenie, że faktycznie nie zatrzymają się przed niczym, nawet kłamstwami i oszczerstwami, by walczyć z obecnym rządem niemieckim.

 27 marca odbyły się jednoczesne protesty w Madison Square Garden, w Chicago, Bostonie, Filadelfii, Baltimore, Cleveland i 70 innych miejscach. Nowojorski protest był transmitowany na cały świat.

„Nowe Niemcy” zostały uznane za wroga interesów żydowskich i dlatego musiały zostać uduszone ekonomicznie. Było to zanim Hitler zdecydował o bojkocie żydowskich produktów.


Tekst na plakacie: "Niemcy! Brońcie się! Nie kupujcie w żydowskich sklepach!"
Była to bezpośrednia reakcja na ogłoszenie przez niemiecki rząd jednodniowego bojkotu żydowskich firm w Niemczech na 1 kwietnia.
Niemiecki minister propagandy dr Joseph Goebbels ogłosił, że jeżeli po jednodniowym bojkocie nie będzie żadnych dalszych ataków na Niemcy, bojkot będzie powstrzymany. Sam Hitler odpowiedział na żydowski bojkot, a także zagrożenia, w przemówieniu z 28 marca – cztery dni po pierwotnej deklaracji żydowskiej wojny – mówiąc:Teraz, gdy krajowi wrogowie narodu zostali wyeliminowani przez sam Volk, to na co od dawna czekamy nie ustąpi.

Komunistyczni i marksistowscy przestępcy i ich żydowscy podżegacze intelektualni, którzy, przenosząc akcje swoich spółek za granicę w ostatniej chwili, teraz bez skrupułów stamtąd organizują zdradziecką kampanię agitacji przeciwko niemieckiemu Volk jako całości…

Rozpoczęły się kłamstwa i oszczerstwa o Niemczech ze straszną przewrotnością.

Historie horroru o żydowskich poćwiartowanych zwłokach, wydłubywanych oczach i skutych rękach są w obiegu w celu zniesławienia niemieckiego Narodu  na świecie po raz drugi, tak jak udało się im to zrobić w 1914 roku.

Zorganizowane żydostwo faktycznie oddała pierwszy strzał w wojnie z Niemcami.

 

W 1933 roku niemiecka gospodarka była w ruinie.

Około 3 mln Niemców otrzymywało pomoc publiczną, całkowita liczba bezrobotnych wynosiła 6 mln. Hyper-inflacja zniszczyła gospodarczą żywotność narodu niemieckiego.

Żydowscy przywódcy nie blefowali. Bojkot był aktem wojny : był to dobrze przygotowany sposób zniszczenia Niemiec jako podmiotu politycznego, społecznego i gospodarczego.

Długoterminowym celem żydowskiego bojkotu Niemiec było doprowadzenie ich do stanu upadłości w odniesieniu do płatności odszkodowań nałożonych na Niemcy po I wojnie światowej, oraz utrzymanie ich zdemilitaryzowanych i bezbronnych.Dla Niemiec bojkot  był bardzo wyniszczający. – w odpowiedzi na bojkot, niemiecki eksport spadł o 10 procent, oraz wielu domagało się zajęcia niemieckich aktywów za granicą (Edwin Black, The Transfer Agreement – The Untold Story of the Secret Pact between the Third Reich and Jewish Palestine, [Układ transferowy – nieujawniona historia tajnego paktu między Trzecią Rzeszą i żydowską Palestyną] New York, 1984).Ataki na Niemcy nie ustały. Światowe przywództwo żydowskie stało się nawet bardziej agresywne i doprowadzało się do szaleństwa.

W Amsterdamie odbyła się Konferencja Międzynarodowego Bojkotu Żydowskiego w celu koordynacji prowadzonej kampanii bojkotu.

Odbyła się pod auspicjami samozwańczej Światowej Żydowskiej Federacji Gospodarczej, której prezydentem wybrano słynnego nowojorskiego prawnika Samuela Untermyera.Po powrocie do USA po zakończeniu konferencji, Untermyer wygłosił przemówienie w WABC Radio (Nowy Jork), transkrypcję którego wydrukował The New York Times w dniu 7 sierpnia 1933 roku.

Untermyer w rozpalającym przemówieniu wezwał do „świętej wojny” przeciwko Niemcom, twierdząc, że Niemcy były zaangażowane w plan „eksterminacji Żydów.” 

Powiedział m.in.:

… Niemcy przekształcili się z narodu kultury w prawdziwe okrutne i dzikie bestie.

Jesteśmy to winni nie tylko naszym prześladowanym braciom, ale całemu światu, by teraz oddać cios w samoobronie, który uwolni ludzkość od powtórzenia tego niesamowitego oburzenia ….

Teraz albo nigdy, wszystkie narody ziemi muszą prowadzić wspólną politykę przeciw … piekłu mordów, głodu i zagłady … okrutnym torturom, okrucieństwu i prześladowaniom, których każdego dnia doznają ci mężczyźni, kobiety i dzieci ….Gdy to stanie się znane … świat zobaczy obraz tak straszny w barbarzyńskim okrucieństwie, że piekło wojny i rzekome okrucieństwa belgijskie bledną w porównaniu z tą diabelnie, świadomie, z zimną krwią planowaną i już częściowo realizowaną kampanią eksterminacji dumnego, szlachetnego, lojalnego, praworządnego narodu…

Żydzi są arystokratami świata. Od niepamiętnych czasów są prześladowani i widziałem ich prześladowców, oni przychodzą i odchodzą. Tylko oni przeżyli. A więc historia się powtarza, ale nie dostarcza powodów, dlaczego powinniśmy zezwolić na powrót niegdyś wspaniałego narodu do średniowiecza, czy na nie uratowanie tych 600.000 ludzkich dusz z piekielnych tortur…

… To co proponujemy, a poszło już daleko w kierunku realizacji, jest zastosowanie czysto obronnego bojkotu ekonomicznego, który osłabi reżim Hitlera i przywoła naród niemiecki do rozsądku, poprzez zniszczenie jego eksportu, od którego zależy jego egzystencja.… Proponujemy i organizujemy opinię światową, by wyraziła się w jedyny sposób jaki Niemcy będą mogli to zrozumieć ….

Untermyer następnie przekazał swoim słuchaczom całkowicie fałszywą historię o okolicznościach niemieckiego bojkotu i jak on powstał. Ogłosił także, że Niemcy zdecydowanie mają plan „eksterminacji Żydów„:

Reżim Hitlera powstał i przerażająco prześladuje ich bojkot eksterminacji Żydów przez plakatowanie żydowskich sklepów, ostrzega Niemców przed kontaktami z nimi, przez więzienie żydowskich sklepikarzy i paradowanie ich setkami po ulicach pod strażą wojsk hitlerowskich, wyłącznie za zbrodnię bycia Żydami, wypychając ich z wyuczonych zawodów, w których wielu z nich osiągnęło szczyty kariery, wykluczając ich dzieci ze szkół, ich mężczyzn ze związków zawodowych, zamykając przed nimi wszelkie możliwości egzystencji, zamykając ich w obozach koncentracyjnych i morząc głodem i torturując bez przyczyny, i uciekając się do wszystkich innych możliwych form tortur, nieludzkich bez pojęcia, aż samobójstwo stało się ich jedyną drogą ucieczki, a wszystko tylko dlatego, że są lub ich odlegli przodkowie byli Żydami, a wszystko z jawnym celem ich eksterminacji .

Untermyer zakończył to w dużej mierze fantastyczne i histeryczne przemówienie, oświadczając, że z pomocą „chrześcijańskich przyjaciół … wbijemy ostatni gwoźdź do trumny zajadłości i fanatyzmu…”

 Chaim Weizmann prezes międzynarodowej „Agencji Żydowskiej” i Światowej Organizacji Syjonistycznej (później pierwszy prezydent Izraela),

powiedział brytyjskiemu premierowi Neville Chamberlainowi w liście opublikowanym w The London Times 6.09.1939 r.:

Chciałbym potwierdzić, w najbardziej kategoryczny sposób, deklarację, którą ja i moi koledzy złożyliśmy w ciągu ostatniego miesiąca, a zwłaszcza w ubiegłym tygodniu, że Żydzi są po stronie W. Brytanii i będą walczyć po stronie demokracji. Naszym pragnieniem jest urzeczywistnienie tych deklaracji [przeciwko Niemcom].
Chcemy zrobić to w sposób całkowicie zgodny z ogólnym programem brytyjskich działań, a zatem oddajemy się w sprawach wielkich i małych, pod kierownictwo koordynatora rządu Jego Królewskiej Mości. Agencja Żydowska jest gotowa do wejścia w bezpośrednie uzgodnienia dotyczące wykorzystania żydowskiej stanu liczebnego, możliwości technicznych, zasobów, itd.

Syjonistyczni przywódcy diaspory żydowskiej byli podstępni i nieuczciwi-ustanowienie państwa Izrael opiera się na oszustwie.

Syjoniści nie reprezentowali nikogo więcej niż niewielką mniejszość niemieckich Żydów w 1933 roku.- oszustwo trwa nadal.

czytaj 

Rok  1940 

"Germany Must Perish" –  plan żyda Theodore N. Kaufman'a   zmarłego w 1986 r doradcy  amerykańskiego prezydenta  

"wymazania" Niemiec i niemieckiego narodu z europejskiego kontynentu.

Adolf Hitler Responds To Theodore Kaufman's "Germany Must Perish" Project, 1942

Patrz odpowiedz Adolfa Hitlera 

i tzw. "Morgenthauplan" opracowany przyjaciela prezydenta USA F.D. Roosvelt'a, ministra finansów Henry Morgenthau jr.

Plan ukazał się w formie książki podany  do publicznej wiadomości w marcu 1940 r., dziesięć miesięcy przed wypowiedzeniem przez USA Niemcom wojny.
fragmenty książki Kaufmana:"Ta wojna nie jest wojną przeciw Hitlerowi. Nie jest też prowadzona przeciwko nazistom(…) Dla Niemiec istnieje tylko jedna kara: 

Niemcy trzeba zniszczyć raz na zawsze ! Muszą umrzeć ! I to w rzeczywistości! Nie tylko w wyobraźni ! (…) Nie istnieje żadna droga pośrednia, żaden kompromis, żadne wyrównanie:

Niemcy muszą umrzeć, i na zawsze zniknąć z powierzchni ziemi! Ludność Niemiec wynosi 80 milionów…….trzeba około 48 milionów z nich wysterylizować (…) 

Ponieważ już jedna kropla niemieckiej krwi robi Niemca, jest ta sterylizacja obojga płci konieczna……przez dwa pokolenia sprawa się zakończy, co w innym wypadku kosztowało by życie milionów i setki lat pracy : mianowicie wymazanie niemieckości i jego nosicieli."

Morgenthau jr. "Trzeba tych Niemców wykastrować, albo tak z nimi się obchodzić by już nigdy więcej nie płodzili ludzi którzy będą postępować tak jak w przeszłości."
Cytat David'a Irving'a w Der Morgenthau-Plan 1944/45. 

Plan Morgenthau's przewidujący zniszczenie serca Europy zostały przez Roosevelt'a i Churchill'a podczas II konferencji w Quebec we wrześniu 1944 r. zatwierdzone jako oficjalny program dla powojennych Niemiec" .

Plan Morgenthaua przedstawiono 9 września 1944 r w m. Quebec (11–16 września 1944) i uzyskał poparcie Franklina Delano Roosevelta oraz Winstona Churchilla,


W Teheranie Stalin wzniósł kielich i wygłosił toast, który spowodował u Roosevelt'a kaskady śmiechu:
"Siła niemieckiego Wehrmachtu zależy od 50.000 wysokich oficerów i naukowców.

Wznoszę toast z tym życzeniem by ich rozstrzelać , jak tylko ich dostaniemy; wszystkich 50 tysięcy"
Dowody odnaleziono  w United States State Department 1961 w udostępnionym dokumencie :
Foreign Relations of the United States: Diplomatic Papers: The Conference at Cairo and Tehran 1943 na stronach 553f. w którym czytamy: "At least 50000, perhaps 100000 of German Commanding Staff must be physically liquidated.""co najmniej 50.000 , a być może 100.000 osobistości niemieckiego kierownictwa muszą zostać fizycznie zlikwidowani "

Amerykanie też nie mieli nic przeciwko masowym egzekucjom. W sierpniu 1944 gen. Eisenhower do brytyjskiego ambasadora :"Wszyscy oficerowie Oberkomandos der Wermacht, całe kierownictwo NSDAP od burmistrza wzwyż i wszyscy należący do tajnej policji muszą zostać zlikwidowani."

Kiedy "czerwonoarmiści" w 1944-45 r. wdarli się do wschodnich Niemiec, byli już przez swoich oficerów politycznych psychologicznie przygotowani do zajęcia Niemiec.

Jako doradcy zaoferowali się też pisarze jak dla przykładu : Alexej Tołstoj, Michaił Szołochow ("Szkoła nienawiści"), Konstantin M. Simonow ("Zabij jego!") , Surkow ("Nienawidzę !").

Najbardziej przekonująco działały ulotki Ilji Ehrenburga. W swojej książce z 1943 r. wydanej przez Państwowe Wydawnictwo Literatury Pięknej (??) w Moskwie p.t. "Wojna" czytamy między innymi :
"Niemcy nie są żadnymi ludźmi (…) Jeżeli ty w przeciągu jednego dnia nie zabiłeś co najmniej jednego Niemca, jest ten dzień dla ciebie dniem straconym (…) Jeżeli zabiłeś jednego, zabij następnego – dla nas nie istnieje nic weselszego jak niemieckie zwłok

Aleksander I. Sołżenicyn w swojej książce "Archipelag Gułag" pisał, że czerwonoarmiści po trzech tygodniach wojny w Niemczech wiedzieli dokładnie :
(…) niemieckie dziewczęta można zgwałcić, po tym zastrzelić, i to zaliczano jeszcze do wojskowego wyczynu.
 7 lutego 1945  
Churchill powiedział :
"Myśmy zabili 5 czy 6 milionów Niemców i przed zakończeniem wojny zabijemy jeszcze prawdopodobnie 1 milion. Przez to musi znaleźć się w Niemczech wystarczająco dużo miejsca dla tych których przesiedlimy. Będą oni potrzebni do uzupełnienia luk; dlatego nie obawiam się tego przesiedlenia , tak długo, dopóty utrzyma się pewne proporcje"
Die Jalta Dokumente S. 164, 222, 298, 171.I do premiera Mikołajczyka :
"Niech Pan nie robi sobie żadnego kłopotu z tymi 5 milionami czy więcej milionów Niemców…. Stalin się o nich zatroszczy. Nie będzie Pan miał z nimi żadnych trudności : Oni przestaną istnieć (egzystować)!"
E. J. Reichenberger "Wider Willkür und Machtrausch" str. 400, zitiert: "Review of World Affairs" 5. 10. 1945


Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/2640/germany-must-perish-zapomniany-plan-kaufmana