24 marca 2017 Rzym od 1933 r „stary i zjednoczony naród Izraela staje w szyku do odwiecznej walki

24 marca 2017

24 marca 1933 r  plany realizowane od 84 lat -Przywódcy społeczności żydowskiej na całym świecie zadeklarowali wojnę z „Nowymi Niemcami”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

24 marca 2017 Szefowie państw i rządów krajów członkowskich Unii Europejskiej,  biorący  udział w obchodach 60. rocznicy Traktatów Rzymskich, po audiencji w Watykanie  zaproszeni zostali na  ekumeniczne czuwanie modlitewne do Bazyliki XII Apostołów.-weźmie w nim  udział premier RP Beata Szydło z Częstochowy 

Papież Franciszek

266. zwierzchnik kościoła katolickiego ur. 17 grudnia 1936 roku w Buenos Aires.

 

Donald Tusk w Senacie Republiki Włoskiej 17 marca 2017 r. 

24 marca 1933 r   Przywódcy społeczności żydowskiej na całym świecie formalnie zadeklarowali wojnę z „Nowymi Niemcami”
Londyński Daily Express  opisał jak przywódcy żydowscy, w połączeniu z potężnymi międzynarodowymi interesami finansowymi, rozpoczęli bojkot Niemiec – światowi przywódcy żydowscy – a nie Trzecia Rzesza – oddali pierwszy strzał w II wojnie światowej.Prominentny nowojorski adwokat Samuel Untermyer był jednym z czołowych agitatorów w wojnie z Niemcami, opisując żydowską kampanię nie mniej niż "świętą wojną."12 marca 1933 roku, Amerykański Kongres Żydów ogłosił masowe protesty w Madison Square Garden na 27 marca 1933 r  naczelny wódz Żydowskich Kombatantów wezwał do amerykańskiego bojkotu niemieckich produktów.

12 marca 1938 r. Adolf Hitler wjechał triumfalnie do Linzu  tłum wiwatował

W międzyczasie, 23 marca, 20,000 Żydów protestowało w City Hall w Nowym Jorku na wiecach odbywających się przed liniami żeglugowymi Północno-Niemiecką Lloyd i Hamburg-Amerykańską, oraz zorganizowano bojkoty na niemieckie towary w sklepach i firmach w Nowym Jorku.
Według Daily Express z 24.03.1933 roku, Żydzi już wcześniej rozpoczęli bojkot Niemiec i wybranemu rządowi. Nagłówek brzmiał „Judea wypowiada wojnę Niemcom – Żydzi ze wszystkich krajów, łączcie się – bojkotujcie niemieckie produkty masowe demonstracje.” W artykule opisano nadchodzącą „świętą wojnę” i proszono Żydów o bojkot niemieckich towarów i angażowanie się w masowe demonstracje przeciwko niemieckim interesom gospodarczym.

Według Express:Izrael na całym świecie jednoczy się w deklaracji wojny gospodarczej i finansowej z Niemcami. Pojawienie się swastyki jako symbolu nowych Niemiec przywróciło do nowego życia stary symbol wojenny Judasza. Czternaście milionów Żydów rozsianych po całym świecie jest tak zjednoczonych, jakby byli jednym, w wypowiedzeniu wojny niemieckim prześladowcom swoich współwyznawców. Żydowski hurtownik opuści dom, bankier swoją giełdę, kupiec swoją firmę, a żebrak swoją skromną chatę, by przyłączyć się do świętej wojny przeciwko narodowi Hitlera.Express napisał, że Niemcy stały „obecnie w obliczu międzynarodowego bojkotu handlowego, finansowego, ich przemysłu …. w Londynie, Nowym Jorku, Paryżu i Warszawie, a żydowscy przedsiębiorcy są zgodni, by przejść w krucjatę gospodarczą.”„na całym świecie trwają przygotowania do zorganizowania demonstracji” i poinformował, że „stary i zjednoczony naród Izraela staje w szyku z nową i nowoczesną bronią do odwiecznej walki ze swoimi prześladowcami.” 
Wojna z Niemcami będzie prowadzona przez wszystkie gminy żydowskie, konferencje, kongresy … przez każdego Żyda. Tym samym wojna z Niemcami będzie ideologicznie ożywiała i propagowała nasze interesy, które wymagają, by Niemcy zostały zniszczone całkowicie.Zagrożenie dla nas, Żydów stwarza cały naród niemiecki, Niemcy jako całość, jak i jednostki indywidualne. One muszą być unieszkodliwiane cały czas …. W tej wojnie, my Żydzi musimy uczestniczyć, i to z całą mocą i siłą jaką dysponujemy.27 marca 1933 r odbyły się jednoczesne protesty w Madison Square Garden, w Chicago, Bostonie, Filadelfii, Baltimore, Cleveland i 70 innych miejscach. Nowojorski protest był transmitowany na cały świat. „Nowe Niemcy” zostały uznane za wroga interesów żydowskich i dlatego musiały zostać uduszone ekonomicznie. Było to zanim Hitler zdecydował o bojkocie żydowskich produktów.- rozkaz bojkotu wydany przez Hitlera 28.03.1933 r. był odpowiedzią na wypowiedzenie wojny Niemcom przez światowego lidera żydowskiego  cztery dni wcześniej. -żydowska deklaracja wojny i bojkot poprzedziły przemówienie Hitlera z 28.03.1933 roku
 krytyczny stan niemieckiej gospodarki w tym czasie. W 1933 roku niemiecka gospodarka była w ruinie. Około 3 mln Niemców otrzymywało pomoc publiczną, całkowita liczba bezrobotnych wynosiła 6 mln. Dla Niemiec bojkot był wyniszczający. W Amsterdamie ( 25 marzec 1945  Amsterdam Matka Boza –Oliwa –Stuthof-Dachau) odbyła się Konferencja Międzynarodowego Bojkotu Żydowskiego -prezydentem wybrano słynnego nowojorskiego prawnika i długoletniego ustawiacza politycznego, Samuela Untermyera.Po powrocie do USA Untermyer wygłosił przemówienie w WABC Radio (Nowy Jork)

15 grudnia 1961 r. sędzia Landau odczytał wyrok- sąd w Jerozolimie skazał na karę śmierci Adolfa Eichmanna, szefa wydziału żydowskiego w Głównym Urzędzie Bezpieczeństwa Rzeszy, "Choć w 1945 r. Eichmann przebywał w amerykańskich obozach jenieckich,w  1950 r. uciekł z Niemiec do Argentyny  Pod nazwiskiem Klement pozostawał na wolności do maja 1960 r., gdy agenci izraelskiego Mosadu porwali go spod domu w Buenos Aires.Proces Eichmanna rozpoczął się 11 kwietnia 1961 r. w Jerozolimie.-  wybrano nowo wybudowany Dom Ludowy (Beit Ha`am), mogący pomieścić 750 widzów. W akcie oskarżenia, odczytanym przez przewodniczącego składu sędziowskiego Mosze Landaua, Eichmannowi zarzucono zbrodnie przeciwko narodowi żydowskiemu.

Moshe Landau  29  April 1912 in Danzig, Deutsches Kaiserreich; † 1. Mai 2011 in Jerusalem-Richter und Präsident des Obersten Gerichts in Israel.
Landau besuchte die Oberschule in Danzig. 1930 begann er ein Jurastudium an der Universität London, das er 1933 mit einem Bachelor of Laws abschloss. Er wanderte 1933 mit seinen Eltern nach Palästina aus. 1937 erhielt er dort seine Zulassung als Rechtsanwalt und arbeitete in der Kanzlei von Pinchas Rosen und Moses Smoira. Seit 1940 war er unter der britischen Mandatsverwaltung als Amtsrichter (Magistrate Judge) in Haifa tätig. Parallel hierzu war er bis zur Unabhängigkeit Israels juristisch für die verbotene zionistische Untergrundorganisation Hagana tätig. Von 1953 bis 1982 war er Richter am Obersten Gericht Israels, 1976 bis 1979 als Vizepräsident und von 1980 bis 1982 als Präsident.1961 hatte Landau den Vorsitz im Verfahren gegen Adolf Eichmann vor dem Bezirksgericht Jerusalem inne, seine beisitzenden Richter waren Benjamin Halevi und Yitzhak Raveh. 1991 wurde er mit dem Israel-Preis in der Kategorie Recht ausgezeichnet.Von 1962 bis 1970 war Landau Vorsitzender des unabhängigen Komitees der Gedenkstätte Yad Vashem, das über die Vergabe des Titels Gerechter unter den Völkern entscheidet.[3]

https://de.wikipedia.org/wiki/Moshe_Landau

Alianci sfilmowali wyzwalanie obozów koncentracyjnych. Filmy aż 70 lat czekały na emisję.Materiały  dostarczali do Londynu wojskowi brytyjscy, radzieccy i amerykańscy operatorzy. Nad całością czuwał pracujący wówczas dla brytyjskiego Ministerstwa Informacji Sidney Bernstein, któremu doradzał sam Alfred Hitchcock.

http://www.newsweek.pl/historia/film-o-auschwitz-bergen-belsen-ciemnosci-skryja-ziemie,artykuly,355879,1.html

Imperium kłamstwa – budownictwo potęgi Żydów zawadą w rozwoju gojów.

Nie ma dokumentu, który dowodzi, że Niemcy zamierzali przeprowadzić zagładę Żydów.

Polakom nie wolno kwestionować holokaustu…..Dlaczego ?

obóz Dachau znajdował się w Niemczech -Wiesenthal stwierdził, że to nie był obóz zagłady

Po zajęciu Dachau przez Aliantów 29 kwietnia 1945 r i zabiciu 560   Niemców oprowadzano żołnierzy po obozie i pokazywano im budynek rzekomo będący „komorą gazową”. 

W 1948 jedno pomieszczenie w Oswięcimiu zostało „zrekonstruowane” przez czerwonych Polaków tak, aby ono wyglądało na „komorę gazową”. Zdemaskował to znajdując dokumenty  brytyjski historyk David Irving, 

Oświęcim nie był „obozem śmierci”-Był on centrum internowania stanowiąc część gigantycznego rejonu produkcji paliwa syntetycznego. Więźniowie byli siłą roboczą.

 Oświęcim nie był obozem zagłady,- brytyjska policja wojskowa torturowała Hoessa. Wyjawił to później jeden z „rozpytujących” go oficerów dochodzeniowych. Tortury były powszechnie stosowane dla fabrykacji fałszywych „dowodów” dla pokazowych procesów norymberskich i innych powojennych pseudo-prawnych procesów „zbrodni wojennych”.

holocauście” obecnie-pomaga chronić Żydów jako grupę od krytycyzmu.Jako swego rodzaju świecka religia napędza ona Żydów strachem przed gojami do podporządkowania się ich przywódcom, zbierania pieniędzy i uzasadniania „pomocy” dla „Izraela” w Palestynie i Żydów z Sowietów.Uzasadnia ona miliardy dolarów na „reparacje” wypłacane po dziś dzień przez Niemcy „Izraelowi” i wielu indywidualnym „ocaleńcom”. Używana ona jest przez syjonistyczno-izraelskie lobby dla dyktowania proizraelskiej polityki zagranicznej USA na Bliskim Wschodzie i wymuszania od amerykańskich podatników płacenia „Izraelowi” „pomocy” wynoszącej miliardy dolarów rocznie, których suma wynosiła w roku 2002 ponad 3 tryliony dolarów tylko od USA.

 Chrześcijańskie duchowieństwo ślepo i usłużnie kojarzy „holocaust” z prześladowaniami prawdziwych Żydów ze Starego Testamentu, chociaż dzisiejsi „wybrańcy”, nazywający siebie Żydami, wymyślili mit o prześladowaniu, by zbić kasę na gojach i zawładnąć światem. Opowieści o eksterminacji rozpuściła aliancka propaganda radiowa mająca na celu zastraszenie ludności komunikatami o okrucieństwach.postanowienie niemieckiego „Prawa Norymberskiego” z 1935 roku zabraniało  małżeństw i seksualnego obcowania Niemców z Żydami, było one podobne do obecnego prawa w Izraelu. w 1933 roku rząd Hitlera podpisał umowę z Syjonistami zezwalającą Żydom na emigrację z Niemiec do Palestyny i zabranie z sobą wielkich sum kapitału

czytaj

 

Holokaust – mity, fakty, fałsz, propaganda – kto tu mąci? – druga strona opowieści o super zagładzie Żydów

Zdrada ..Polskiego Króla .. 16 października 1655 Jan III Sobieski  złożył przysięgę wierności królowi szwedzkiemu.szkody wyrządzone Polsce swoją niewiernością Sobieski zrekompensował państwu z wielką nadwyżką w późniejszych latach. 24 marca 1656   Jan Sobieski opuścił szeregi szwedzkie i pod Łańcutem zgłosił się pod zgłosił się pod komendę Stefana Czarnieckiego

Mater Gratiarum Varsaviensis Custos Poloniae

 24 marca 1651  Warszawa    obraz Matki Bożej Łaskawej -Patronki Warszawy w obecności nuncjusza papieskiego arcybiskupa Jana de Torres został uroczyście wprowadzony do świątyni i ukazany ludowi Warszawy. Nuncjusz odczytał bullę papieża Innocentego X ustanawiającą święto Mater Gratiarum Varsaviensis na drugą niedzielę maja.

24 marca 1794 –Kraków  Na rynku e masonowi  Tadeuszowi Kościuszce powierzono funkcję Najwyższego Naczelnika i polecono mu zorganizować  – Radę Najwyższą Narodową. 

24 marca 1822 – pożar zniszczył ponad połowę zabudowań Mrągowa.-17 września 1527 przebywający w Mrągowie mistrz Albrecht Hohenzollern który 10 kwietnia 1525 na rynku w Krakowie złożył hołd pruski -nadał przywilej cosobotnich „targów pod rozwiniętą chorągwią”

1832 – Rząd rosyjski wydał ukaz o karnym wcielaniu dzieci polskich do armii Imperium Rosyjskiego.W drodze z Warszawy do Bobrujska zmarło dwie trzecie dzieci. Resztę wychowano na żołnierzy rosyjskich.

1944- miejscowości Markowa wobec rodziny Ulmów oraz ukrywanych przez nich Żydów z rodzin Szallów i Goldmanów. Zginęło 9 Polaków (w tym nienarodzone dziecko z końcowej ciąży) i 8 Żydów.
W Bełzu oddział UPA dokonał masakry ponad 100 Polaków.
Z obozu jenieckiego Stalag Luft III w Żaganiu uciekło 80 lotników, spośród których tylko trzech nie złapano.
1945-Armia Czerwona zajęła miasta: Głubczyce, Pruszcz Gdański i Żory
1945 -Ukazało się pierwsze wydanie „Tygodnika Powszechnego”.


1919 – Ostatni cesarz Austrii Karol I Habsburg udał się wraz z rodziną na wygnanie do Szwajcarii.
1933 – Diaspora żydowska na świecie ogłosiła bojkot niemieckich towarów.
1944 – W Grotach Ardeatyńskich na przedmieściach Rzymu Niemcy rozstrzelali 335 Włochów 

1980 – Został zastrzelony arcybiskup San Salvadoru i- Oscar Romero

1999-Początek nalotów NATO na cele w Jugosławii (operacja „Allied Force”).
1999-Wybuchł pożar w tunelu Mont Blanc, w wyniku którego zginęło 39 osób, a kilkanaście zostało rannych.


24 marca 2000 – Papież JP II odwiedził sanktuaria nad Jeziorem Genezaret: Kafarnaum, Tabgę oraz Górę Błogosławieństw. czytaj

18 stycznia 2005 r Watykan-  JP2-Wojtyła-Katz odczytuje swoje przesłanie do około 160 rabinów, członków nowojorskiej fundacji „The Pave the Way Foundation”. „Niechaj będzie to okazja do odnowionego zaangażowania na rzecz większego zrozumienia i współpracy w służbie budowania świata mocniej opartego na szacunku dla boskiego wizerunku każdej ludzkiej istoty”- wezwanie do budowania New World Order z żydowskimi władcami świata jako istotami boskimi-tłum.)czytaj

24 marca 2006 – Arcybiskup metropolita krakowski Stanisław Dziwisz został mianowany kardynałem przez papieża Benedykta XVI

X Zjazd Gnieźnieński - początek już jutro